مرجع تخصصی تهویه البرز فن ایران (صنعتی/ مطبوع)

طراحی و ساخت سیستم های تهویه صنعتی/ هواکش های صنعتی/ فن سانتریفیوژ / وسایل تصفیه کننده هوا / سیستم تهویه ماشین آلات / مشاوره ساخت سیستم تهویه / طراحی تجهیزات تهویه صنعتی/ طراحی تهویه صنعتی/ تهویه کارخانجات و کارگاه ها/ آموزش تهویه صنعتی و مطبوع

مرجع تخصصی تهویه البرز فن ایران (صنعتی/ مطبوع)

طراحی و ساخت سیستم های تهویه صنعتی/ هواکش های صنعتی/ فن سانتریفیوژ / وسایل تصفیه کننده هوا / سیستم تهویه ماشین آلات / مشاوره ساخت سیستم تهویه / طراحی تجهیزات تهویه صنعتی/ طراحی تهویه صنعتی/ تهویه کارخانجات و کارگاه ها/ آموزش تهویه صنعتی و مطبوع

مرجع تخصصی تهویه البرز فن ایران (صنعتی/ مطبوع)

با تشکر از حسن انتخاب شما بازدیدکننده گرامی!

البرز فن ایران مرجعی اینترنتی است که از تاریخ 16 تیر ماه 1394 در حوزه سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) برای افزایش سطح ایمنی و بهداشت در صنایع، راه اندازی شده است. و فعالیت اصلی آن در طراحی و ساخت سیستم های تهویه صنعتی و تهویه مطبوع وارائه مشاوره برای این سیستم ها می باشد. علاوه بر این، در طراحی سیستم های اعلام و اطفا حریق و دیگر زمینه های ایمنی مانند، مشاوره و آموزش نیز فعالیت دارد و سعی شده است مطالب موجود در وبلاگ پوشش مناسبی به مباحث HSE داشته باشند.

در البرز فن ایران متخصصان مجرب و همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر به عنوان کارشناس ارشد و کارشناس در ارائه مشاوره، طراحی و ساخت سیستم ها خدمت رسانی خواهند کرد و از آبان ماه 1397، اقداماتی جهت افزایش تعداد کارشناسان صورت گرفته است که به زودی با جذب این افراد و ثبت مشخصات و توانمندی ها در منوی کارشناسان وبلاگ، خدمات متنوع تری از طرف البرز فن ایران ارائه خواهد شد.

از همه عزیزان و بازدیدکنندگان و همکاران تقاضا دارم جهت حفظ ارزش این حوزه تخصصی و ایجاد اعتماد و اعتبار، چه در زمینه کپی برداری از مطالب و چه در درخواست طراحی و ساخت سیستم و همچنین دیگر موارد، مضامین اخلاق حرفه ای را رعایت نمایند.

جهت ارائه بهتر خدمات و اطلاع رسانی، نرخ پیش فرض خدمات، در منوهای بالایی وبلاگ درج شده است. همچنین امکان پرسش و پاسخ و منوی ثبت سفارشات محیا شده است. امید است در انتخاب مناسب و تصمیم گیری ها مفید واقع گردد.

تلفن تماس : 09379873875 پیمان فر
ایمیل: ventilation@vatanmail.ir

خبرنامه

Powered by WebGozar

۴ مطلب در آبان ۱۳۹۵ ثبت شده است

هود کوره ذوب

با توجه به پیشرفت و توسعه صنایع فولاد و با توجه به آلاینده هایی که در این صنایع وجود دارد، شرکت زیست فیلتر نیز در صنایع فولاد اقدام به طراحی و اجرای دستگاههای فیلتراسیون خاص این صنعت نموده است که یکی از تولیدات این شرکت هود مکشی روی کوره ذوب می باشد.این قطعه با توجه به نوع کوره ، موقعیت نصب و ابعاد دهانه کوره طراحی و اجرا می گردد. به دلیل اینکه کوره ها در زمان تخلیه و در زمان بارگیری بیشترین مقدار پخش آلاینده را دارا هستند در این زمان باید هود مکشی از روی کنار رفته و مواد در داخل کوره شارژ گردد، که دراین حالت پخش آلایده به میزان زیادی در محیط افزایش می یابد، در زمان تخلیه نیز به دلیل گردش کوره و تخلیه مواد به میزان خیلی زیادی آلاینده تولید می شود .
با استفاده از این نوع هودهای مکشی که برروی درب کوره نصب می شود ، در هنگام مکش و تخلیه سیستم فیلتراسیون، آلاینده های حاصل از ذوب را به میزان قابل توجهی جمع آوری می کند .


منبع : http://www.zistfilter.com/

  • ارسلان پیمان فر

Air contaminants, ventilation, and industrial hygiene economics : the practitioner's toolbox and desktop handbookBy Roger L Wabeke (Author)

: Pdf

Extension

: General

Topic

:

Pages

: Taylor & Francis

Publisher

:

Edition

: English

Language

: 2013

Year

: 9781466577916, 1466577916

ISBN

نمایش کتاب در Amazon.com

شناسنامه کتاب به زبان فارسی

عنوان:

آلاینده های هوا، تهویه، و اقتصاد بهداشت صنعتی: پزشک در جعبه ابزار دسکتاپ و کتاب


  • ارسلان پیمان فر


Image result for ‫نصب هود  بر روی کوره‬‎

  • ارسلان پیمان فر

این کتاب یکی از بهترین کتب رشته تهویه مطبوع و تبرید می باشد. در این کتاب از واحدهای بین المللی (متریک) استفاده شده است و نیز مطالب مربوط را بیشتر از دید ترمودینامیکی مورد بحث قرار داده است. کتب بسیاری در این رشته موجود است که بیشتر جنبه تجاری داشته و مطالب علمی را به صورت جدولی ارائه می نمایند و در آن ها به اصول فیزیکی و ترمودینامیکی این رشته اشاره عمیقی نداشته است. این کتاب می تواند به عنوان یک مرجع مورد استفاده قرار گیرد.

Image result for "refrigeration and air conditioning Stoecker"

نویسنده : w.f.stoecker

زبان : انگلیسی

ناشر :

تاریخ انتشار : 1394

تعداد صفحات : 440


دانلود کتاب

  • ارسلان پیمان فر